0 Flares Facebook 0 Google+ 0 Email -- Filament.io 0 Flares ×

Italská kuchyně proslula svou lehkostí, jednoduchostí a čerstvými ingrediencemi. Není proto divu, že jsme si italské pizzerie tolik oblíbili. v České republice dřívě představovaly italskou kuchyni špagety se sýrem a kečupem, tomuto nechvalnému trendu už ale naštěstí odzvonili. Na trhu proto najdete mnoho špičkových pizzerií, ve kterých si pochutnají všežravci i gastronomičtí znalci a gurmáni.

A na co se vlastně v takové pizzerii těšit?

Jako první každého napadne pizza. V rozličných variantách ji najdete skutečně v každé pizzerii. Kromě místních specialit ale v téměř každé nabídce objevíte tradiční úpravy, které nikdy nezklamou.
Těstoviny jsou tématem samy pro sebe. Oblíbené spaghetti, lahodné lasagne, ravioli, penne, tagliatelle a desítky dalších druhů na vás čekají v lahodných úpravách mistrů kuchařů
I milovníci masa si přijdou na své. Italové jej připravují na všechny způsoby – grilované, vařené, dušené… Nejoblíbenějším masem je telecí, skvlé pokrmy ale Italové připravují ze všech druhů. Důležitou roli hrají v italské kuchyni také ryby a mořské plody.

V Praze roste obliba rozvozu pizzy a dalších jídel

Lidé stále ochotněji využívají nabídek rozvozu jídla z restaurací. Nejedná se pouze o hlavní město našeho státu. Nechat si své jídlo doručit přímo na zadanou adresu je dnes možné v mnoha větších českých a moravských městech. Výhody jsou zřejmé. Zejména se jedná o úsporu času a energie. Večeři podle svých...Read More »