0 Flares Facebook 0 Google+ 0 Email -- Filament.io 0 Flares ×

Ne každému vyhovují zakouřené lokály, umaštěné jídelní lístky a na nich jídla, o jejichž původu není radno přemýšlet. Jste i vy fanoušky dobrého jídla z kvalitních surovin? Pak si nenechte kazit chuť ani standardy a najděte podnik, v němž se nejen dobře najíte, ale budete se také dobře cítit. V takovém zařízení pak můžete s klidným srdcem uspořádat i firemní akce, svatby či rodinné oslavy.
Ideální pro takovou příležitost je prostor, ve kterém najdete kuřáckou i nekuřáckou sekci. V horkých letních dnech jistě vy i vaši hosté oceníte zahrádku. Hledáte takové restaurace v Praze? Máme pro vás tip! Jsou jím dvě pražské restaurace – restaurant a bar Motto a restaurace Ostrovní. Uspořádat zde můžete rodinné i firemní akce, zajít na pracovní schůzku či na rande.
Chcete uspořádat akci ve vlastních prostorách a sháníte společnost, která pro ni zajistí kvalitní catering? V takovém případě se můžete obrátit na firmu BAFF s.r.o. – provozovatele restaurací Ostrovní a Motto, který zajistí také občerstvení na různých kulturních a sportovních akcích. Zkrátka by neměli přijít ani ti nejmenší. Proto si u společnosti BAFF můžete objednat pohádkové městečko Trdelníkov a potěšit vaše ratolesti zábavným odpolednem.