0 Flares Facebook 0 Google+ 0 Email -- Filament.io 0 Flares ×

Všimli jste si, kolik za posledních pár let vyrostlo restaurací, jejichž hlavní specializací je staročeská kuchyně? Češi se v kuchyni začínají pomalu vracet ke kořenům a objevují jednoduché a poctivé recepty, které nám zanechali naši předci. Staročeská kuchyně je vydatná a zároveň vaří ze surovin, které jsou českému jazyku velmi blízké.
Máte-li rádi staročeskou atmosféru se vším všudy, můžete navštívit některou z krčem či tematicky stylizovaných hostinců. Jedním z nich je například Hostinec na Rychtě. Pokud vašemu oku lahodí také malebné Českolipsko, neváhejte a navštivte jej i vy. Staromilci jistě ocení stylovou roubenku z 18. století, v níž se hostinec nachází.
Sbíhají se vám sliny při pomyšlení na speciality ze zvěřiny, kachny či králíka? Oceníte i poctivou polévku podávanou v bochníku chleba? Pak je pro vás staročeská kuchyně to pravé ořechové. Pokud navíc spojíte gurmánský zážitek s místem, jehož atmosféra na vás dýchá ze všech stran, máte na kontě další nezapomenutelný zážitek.
Ve stylovém hostinci Na Rychtě můžete uspořádat také svatbu, rodinnou oslavu či firemní seminář. Pokud si ceníte starých hodnot, tradic i prostředí, budete se zde cítit jako doma! Spojte gurmánské radovánky a procházku Českolipskem. Nebudete litovat!