0 Flares Facebook 0 Google+ 0 Email -- Filament.io 0 Flares ×

Najít restauraci, ve které si bez obav může sednout celá rodina, není úplně jednoduché. Ne všechny restaurace jsou bohužel k rodinám s malými dětmi zrovna přívětivé. Pokud ale jednou na nějakou narazíte, máte vyhráno napořád. Ideální stav je příjemné prostředí s dětským koutkem, kde se vaše ratolesti vyřádí. Vy si můžete v klidu vydechnout a vybrat si jídlo.
Snažíte se stravovat zdravě a nepodávat svým dětem jídla, která by jim mohla škodit? Pak najděte restauraci, která vaří bez glutamátů. O jedné takové víme i my. Je jí restaurace Santé. Tato restaurace u Břeclavi se kromě skvělé kuchyně pyšní příjemným prostředím, dětským koutkem a přebalovacím pultem pro miminka. Vaří se zde tradiční česká kuchyně i vegetariánská jídla.
Chcete si o víkendu zajít na skvělý oběd a nevíte kam? V restauraci Santé na zákazníky každý víkend čekají různorodé speciality. Ochutnat můžete pokrmy z kachního masa, mořských plodů nebo bezmasá vegetariánská jídla. Stačí si vybrat, která kuchyně vás nejvíce láká a trefit ten správný víkend.
Zapomeňte na nepříjemné situace a zlostné pohledy ostatních návštěvníků v restauracích. Najděte si takový podnik, kde budou k potřebám vás i vašich dětí vstřícní a chápaví.