0 Flares Facebook 0 Google+ 0 Email -- Filament.io 0 Flares ×

V horkém letním počasí člověk netouží po ničem jiném než po troše osvěžení v bazénu nebo zahnáním žízně něčím studeným. Většina restauraci v Praze má k dispozici letní zahrádky. Ne všechny jsou ale zasazeny do pěkného prostředí. Většina z nich je postavena na chodníku před restaurací a hosta tak ruší hluk dopravy a zástupy lidí procházející okolo. Nedosti na tom, že tyto zahrádky často bývají přeplněné ve všech denních dobách, takže jste většinou nuceni sedět uvnitř v restauraci.
Pro klidné letní posezení s přáteli jsou neideálnější zahradní restaurace.  Zahradní restaurace jsou umístěny v krásném prostředí, kde je klid a příroda. Říkáte si, že za takovými restauracemi se musí jet na venkov? Není to pravda. Takové prostředí můžete najít i v Praze.
Jednou z pražských zahradních restaurací je  Restaurace U Krále Václava IV.  v prostředí Kunratického lesa.  Stojí v místech, kde si král Václav IV. nechal při svém sídle zbudovat hostinec. I dnešní majitelé pečují s radostí o své strávníky. Specializují se na přípravu pokrmů na grilu a rožni. Připravují také jídla pro děti a nabízejí každý den nové výhodné denní menu. Se svou kapacitou 80 míst v restauraci a 400 místy na zahradním posezení je tato restaurace ideální pro pořádání firemních akcí, promocí nebo svateb. Pro firemní akce zajišťuje možnost celodenního stravování a coffeebreaků.